FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 5911449
nr 591 1449
CHAIRS
2+ one, early 20th century, wear.
2+ 1 st, tidigt 1900-tal
Condition: slitage
100
SEK 100
Monday July 27 2009
at 17:14:46
23/7 15:42:13